UVODNI FOTO WEB.png

Být krásná, znamená především cítit se dobře ve svém těle a být sama se sebou spokojená, proto se snažím v každé klientce podtrhnout její jedinečnost. Naše pleť je velmi zatěžovaná jednak zevnitř, tím co jíme a také zvenku, tím co dýcháme. Díky profesionální a zejména pravidelné péči jsme schopni naši pleť chránit a navrátitjí regenerační schopnost.                                                                                 

Kosmetické ošetření českou přírodní aromaterapeutickou kosmetikou NOBILIS TILIA je potěšením v každém okamžiku. Aromaterapeutická péče o pleť představuje přírodní metody ve své nejčistší podobě. Esenciální oleje jsou samou podstatou rostliny, éterické oleje jsou vzácnými esencemi, které mají příznivý vliv nejen na naše tělo, ale i na naši duši. Aromaterapeutická kosmetika NOBILIS TILIA obsahuje látky napomáhající regeneraci a správné výživě pleti. Díky éterickým olejům, schopným pronikat hluboko do těla navíc příznivě ovlivňuje vnitřní harmonii, která se pak navenek projeví krásnou a zdravou pletí.

  NOBILIS TILIA...láska na každý dotek...❤                                                                                                                                     logo-tapeta-2304-orez.jpg