Nobilis Tilia…láska na každý dotek...                                                                                                        logo-tapeta-2304-orez.jpg

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti. Nobilis Tilia přitahuje lidi s podobným naladěním. Jsou to lidé, kteří milují přírodní kosmetiku a věří, že na kvalitě produktů je znát energie a vášeň, kterou do nich s láskyplnou péčí vnáší ... od nákupu surovin až po prodej. 

Kde jinde vyrábět přírodní kosmetiku než uprostřed přírody? Nobilis Tilia zapustila kořeny v překrásné krajině na hranicích Národního parku České Švýcarsko ve Vlčí hoře.

Duch Vlčí hory, radost z tvoření a láska k přírodě jsou skryté ingredience ve všech výrobcích, které jsou vidět jenom srdcem. Ve Vlčí Hoře se hledají a nacházejí cesty jak žít ve vzájemné harmonii s přírodou. 

Víra v to, že to nejlepší nám dává příroda sama je cítit v každém výrobku ❤️ Není nic účinnějšího na vyladění těla, mysli i ducha než jsou éterické oleje. Ve spojení s rostlinnými oleji jsou tím nejlepším pečovatelem o přirozeně krásnou a vyživenou pokožku. Každé použití kosmetiky je relaxačním rituálem, který podporuje životní pohodu. 

Příroda ví sama nejlíp, jak má fungovat. Léčivé rostliny jsou její dokonalé výtvory, které působí na všechny smysly člověka. Základem kosmetiky NOBILIS TILIA jsou vůně a blahodárné účinky čistě přírodních éterických olejů. Příroda sama je nejlepším měřítkem kvality kosmetiky Nobilis Tilia. K výrobě kosmetiky se používají jen prvotřídní přírodní suroviny s ověřeným původem, které dávají jistotu, že obsažené bioaktivní látky budou maximálně účinné. 

Aby se zákazníci snadno vyznali v ryzosti přírodní a bio kosmetiky, iniciovala Nobilis Tilia v roce 2007 zavedení její certifikace a přímo se podílela na tvorbě standardů. Certifikace české přírodní (CPK) a bio (CPK BIO) kosmetiky patří mezi nejpřísnější na světě.

Produkty s jejím označením garantují skutečně nejvyšší kvalitu. Většina produktů je bez živočišných surovin, pokud tam jsou, tak jen proto, že jedinečné účinky včelího vosku, medu a propolisu nelze nahradit. Žádné jiné živočišné suroviny než včelí produkty se ve výrobcích nepoužívají.

Dotek lidských rukou a mimořádná pozornost, která se věnuje každé části výrobního procesu, dotvářejí hodnotu kosmetiky Nobilis Tilia.

Více o kosmetice a výrobcích na stránkách www.nobilis.cz

imagesA.jpg