BIOFÁZE-enzymatické ošetření pleti

Biofáze –enzymatické ošetření - je unikátní metodou ošetření pleti s vědecky prokázanými účinky ovlivňování aktivity enzymů přirozeně se v pleti vyskytující, které se podílejí na udržování zdravé a vitální pleti. Použití tří po sobě jdoucích sér v intenzivní kúře významně snižuje oxidační stres, projasňuje pleť, viditelně ji omlazuje, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál.

BIOFÁZE

Biofáze je unikátní metodou přírodního ošetření pokožky, založenou na ovlivňování enzymů přirozeně v ní obsažených. Navrací pleti ztracenou rovnováhu a pomáhá řešit její aktuální stav či problém. Významně snižuje oxidační stres, pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží.
Hlavními faktory, které enzymatickou aktivitu ovlivňují, jsou kompozice éterických olejů a jejich antioxidační aktivita. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál. Přírodní éterické oleje tak přirozeně ovlivňují momentální náladu a psychickou rovnováhu.
Séra Biofáze se používají ve třech krocích. Nanášejí se jemnou tlakovou masáží v předepsaném pořadí s časovým odstupem 10 minut. Tyto tři kroky zaručují synergický účinek celé kúry. Každé sérum obsahuje až sedm druhů specificky působících 100 % éterických olejů. Díky profi sérům s vyšší koncentrací je patrný okamžitý „wow“ efekt na pleti klientů. Frekvence použití profesionálního ošetření se doporučuje jednou za 14 – 28 dnů. Pro dosažení žádoucího účinku je nutná kaž-dodenní pravidelná péče, která zajistí zdraví a krásu každé pleti.
Séra Geranium Profi a Tymián Profi se používají v předepsaném pořadí. Tato dvě séra se vždy ředí s Lotion Profi. Závěrečné třetí sérum je již naředěné a volí se podle aktuálního stavu pleti. Zvolením vhodného třetího séra upravíme metabolismus kůže, a tím zajistíme zlepšení různých anomálií a projevů kůže, například suchost, pigmentace, zvýšený mazotok, akné, vrásky, apod.
Primární účinky třetích sér: Sérum Bazalka - pro dehydrovanou pleť se sklonem k vráskám, Sérum Calendula - pro regeneraci a úlevu při podráždění pleti, Sérum Koriandr - pro ochablou pleť, Sérum Levandule - pro citlivou pleť a pleť s rozšířenými žilkami, Sérum Santal - pro aknózní pleť a Sérum Šalvěj - pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci. Využití sér je však různorodé.